top of page

ДОСТАВКА, ПОВЕРНЕННЯ ТА ОПЛАТА

Ми здійснюємо доставку по всьому світу з 14-денною політикою повернення, що означає, що у вас є 14 днів після отримання товару, щоб надіслати запит на повернення.

1. ДОСТАВКА

1.1 ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ: 

1. Доставка по Україні здійснюється службою Нова Пошта на відділення або адресу. Вартість доставки розраховується індивідуально, виходячи з оголошеної вартості, яка відповідає фактичній сумі замовлення згідно тарифів служби доставки, та сплачується покупцем при отриманні замовлення. 

Термін формування відправлень — до 7 робочих днів.

1.2. Тарифи доставки можна переглянути на веб-сайті служби доставки Нова Пошта: https://novaposhta.ua/basic_tariffs
 

1.2. МІЖНАРОДНА ДОСТАВКА: 

1.2.1. Доставки здійснюються службою УкрПошта в будь-яку країну світу, крім Росії, Білорусі, Еритреї, Кндр, Сирії, Індії.

Термін формування відправлень — до 14 робочих днів. Також, просимо врахувати термін доставки логістичних компаній. Його ми повідомимо в день відправки вашого замовлення.
 

1.2.2. Оформити замовлення можливо на сайті або написавши нам запит в Instagram або на пошту office@artemklimchuk.com

1.2.3. Вартість доставки оплачує клієнт відразу при оформленні замовлення згідно з тарифами перевізника. 

1.2.4. Тарифи доставки можна переглянути на веб-сайті служби доставки УкрПошта: https://www.ukrposhta.ua/ua/taryfy-mizhnarodni-vidpravlennia-posylky

2. ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ

ПОВЕРНЕННЯ/ОБМІН ТОВАРУ:
 

2.1. Ви можете повернути/обміняти Товар протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту отримання замовлення.

2.2. Повернення/обмін Товару здійснюється службою доставки «Нова Пошта» та УкрПошта.

2.3. Усі витрати, пов'язані з поверненням/обміном Товару належної якості, несе Покупець (зокрема витрати пов’язані з доставкою).

2.4. Товар, який повертається повинен мати товарний вигляд та відсутність слідів експлуатації (наявність ярликів, етикеток тощо);

2.5. При оплаті замовлення через систему FONDY повернення коштів буде здійснено на ту ж карту, яку ви використовували для оплати покупки.

2.6. Якщо протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту отримання Товару був виявлений істотний недолік товару (прихований дефект чи фабричний брак), Товар приймається Продавцем для ремонту або обміну, а за умови їх неможливості для повернення коштів. У випадку виявлення істотного недоліку Товару напишіть, будь ласка, нам про це на пошту office@artemklimchuk.com або зв’яжіться за телефоном +380 63 590 16 30. В такому випадку повернення Товару здійснюється службою доставки «Нова Пошта», а всі витрати, пов’язані з доставкою Товару неналежної якості здійснюються за рахунок Продавця.

2.7. Повернення та обмін Товару здійснюється по всій території України за винятком АР Крим та територій проведення ООС.

2.8. Продавець має право відмовити Покупцю в поверненні Товару, який відповідно до статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів» та Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію деяких положень Закону України «Про захист прав споживачів» №172 від 19 березня 1992 визнано таким, що не підлягає поверненню.

3. ОПЛАТА

3.1. Спосіб оплати. Оплата замовлення в Україні та за її межами –  Google pay, Apple pay (FONDY). 

bottom of page