top of page

ПРО БРЕНД

Український бренд з культурними традиціями в ДНК
routa1.png

MODERNTALKING

AK рута.png

KLIMCHUK створює моду, яка має значення. Дизайнер не прагне «одягнути всіх у все», а створює особливий позачасовий продукт, де кутюрні техніки ручної роботи переплітаються з традиційними національними мотивами.

 

KLIMCHUK спеціалізується на модному одязі для чоловіків і жінок, приділяючи особливу увагу деталям. Впізнаваним кодом колекцій бренду є акцент на українських техніках вишивки, аплікаціях та техніках ручного плетіння. У KLIMCHUK обмежений асортимент, втім клієнти бренду можуть замовити індивідуальний пошив, що передбачає раціональний підхід до використання ресурсів. Збереження традицій, дизайн, який залишається актуальним навіть через десятиліття, створення унікальних предметів моди, які можна передати у спадок – головні цінності бренду KLIMCHUK.

 

Одяг від KLIMCHUK часто обирає перша леді України Олена Зеленська. Серед клієнтів бренду є також Президент України Володимир Зеленський, для якого Артем Климчук створив знакову вишиванку у 2021 році.

 

KLIMCHUK також відомий своєю роботою з образами ведучих в телевізійних шоу «Голос країни», «Танці з зірками» та «Топ-модель по-українськи».

 

Артем Климчук – єдиний дизайнер, який став 4-разовим переможцем Best Fashion Awards, премії, що відзначає досягнення моди та дизайну в Україні.

awards1.png
awards2.png

4-разова перемога у 
BEST FASHION AWARDS 
в таких категоріях:

The Discovery of the Year – 2011
The Best Menswear Designer – 2013 and 2019
The Best Womenswear Designer – 2018
Fashion Move On video contest winner for Klimchuk pre-fall 2016 “8”

БІЛЬШЕ ПРО БРЕНД

bottom of page